Zasłony
Zasłony

Zasłona w naszym mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem dekoracyjnym. W zależności od tego jakiej użyjemy tkaniny możemy wnętrzu nadać niepowtarzalny klimat, ocieplić, rozświetlić. Oprócz funkcji ozdobnych tego rodzaju tekstylia spełniają funkcje praktyczne, można osłonić się nimi przed słońcem, czy też nocnym światłem ulicy, a dzięki odpowiedniej gęstości i grubości materiału można zabezpieczyć wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Chcąc stworzyć przepiękną aranżację naszego mieszkania można dobrać z naszego sklepu internetowego zasłony na metr lub gotowe gładkie, wzorzyste, utrzymane w różnych kolorach. Podpowiadamy, że z tej samej tkaniny można uszyć poduszki, obrusy czy bieżniki. Aby zmienić swoje wnętrze zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego Martyna-firany.pl.

Zasłony Jest 6 produktów.

Podkategorie

  • Zasłony gotowe

    Wbrew pozorom zasłony gotowe nie odeszły na drugi plan. Nowoczesny materiał, piękna kolorystyka, bogate wzornictwo nada uroku każdemu oknu. Według potrzeb klienta w naszym sklepie internetowym Martyna-firany.pl, zasłony możemy uszyć na taśmie marszczącej typu smok o szerokości 5 cm lub na przelotkach.

  • Zasłony na metry

    W naszym sklepie dostępne są również tkaniny zasłonowe na metry. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały o różnorodnych motywach, dostępnych w wielu interesujących kolorach. Gorąco zachęcamy do zakupów w naszym internetowym sklepie Martyna-firany.pl.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów