Zasłony
Zasłony

Zasłona w naszym mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem dekoracyjnym. W zależności od tego jakiej użyjemy tkaniny możemy wnętrzu nadać niepowtarzalny klimat, ocieplić, rozświetlić. Oprócz funkcji ozdobnych tego rodzaju tekstylia spełniają funkcje praktyczne, można osłonić się nimi przed słońcem, czy też nocnym światłem ulicy, a dzięki odpowiedniej gęstości i grubości materiału można zabezpieczyć wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Chcąc stworzyć przepiękną aranżację naszego mieszkania można dobrać z naszego sklepu internetowego zasłony na metr lub gotowe gładkie, wzorzyste, utrzymane w różnych kolorach. Podpowiadamy, że z tej samej tkaniny można uszyć poduszki, obrusy czy bieżniki. Aby zmienić swoje wnętrze zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego Martyna-firany.pl.

Zasłony Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Zasłony gotowe

  Design to sztuka nadawania wnętrzu na stałe tych zwykle ulotnych wrażeń zmysłowych i estetycznych, które definiują atmosferę danej przestrzeni. Świadomy wybór dodatków, również tych tworzących kompozycje okienne pozwala na uchwycenie chwili i skomponowanie aranżacji pasującej do nas samych.

  Oferujemy najróżniejsze wzory zasłon gotowych, które nadadzą wnętrzu charakteru, ujmą wizualnie jego tajemniczość, a także poprawią funkcjonalność pomieszczeń. Nasze zasłony gotowe pozwolą zadbać o prywatność, której nigdy dosyć. Dzięki nowoczesnym materiałom, niekonwencjonalnej kolorystyce oraz bogatemu wzornictwu staną się ponadczasowym akcentem salonu, sypialni, a nawet oszklonego holu, eksponując ze smakiem Państwa upodobania i gusta.

  Kojarzone niegdyś z przestrzenią sypialnianą cięższe tkaniny stają się nieodłącznym elementem nowoczesnej, zmysłowej sztuki wnętrzarskiej.

 • Zasłony na metry

  Dom to królestwo intymności, nie tylko tej, skrywającej się w prywatnej przestrzeni sypialni. Intymnych rozmów, rodzinnego ciepła, szczerości i głębokiego przywiązania do ludzi i miejsca. To miejsce, którego design definiuje mieszkańców.

  Szukając indywidualnych rozwiązań aranżacyjnych, coraz chętniej sięga się po możliwość stworzenia doskonałego detalu własnoręcznie. Nasza oferta uwzględnia wszystkie Państwa potrzeby, dlatego oferujemy zasłony na metry, z których mogą Państwo stworzyć prawdziwe okienne dzieło sztuki.

  Zmysłowe w dotyku materiały i bogate, a jednocześnie minimalistyczne wzornictwo pozwoli na podkreślenie charakteru nawet najbardziej wymagającej przestrzeni, jednocześnie dodając jej pożądanej prywatności. Nasze zasłony na metry sprawdzą się w każdej przestrzeni od sypialni, przez reprezentacyjny salon po nowoczesny hol, który wita Was każdego dnia.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów