Haft
Haft

Haft komputerowy w naszym sklepie internetowym Martyna-firany.pl to jedna z najbardziej trwałych i ekskluzywnych technik znakowania odzieży. Opiera się na tradycyjnym wyszywaniu wzorów igłą i nitką lecz wykorzystuje do tego celu specjalną maszynę hafciarską sterowaną komputerem. Dzięki tej metodzie możliwe jest precyzyjne naniesienie wybranej grafiki lub napisu na niemal każdy rodzaj materiału, także na taki, na którym powszechnie stosowany nadruk nie jest w stanie długo się utrzymać. Haftować można na wszelkiego rodzaju tkaninach. Profesjonalny efekt wizualny wyhaftowanych wzorów utrzymuje się nawet po długim okresie użytkowania. W przeciwieństwie do innych metod nanoszenia grafiki na materiał haft jest odporny na pranie, ścieranie i prasowanie. Nie blaknie, nie wykrusza się i będzie zawsze wyglądał estetycznie, jak prosto spod igły.

Haft Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Hafty gotowe

    Wykonujemy gotowe hafty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Martyna-firany.pl. Haft wykonujemy na powierzonym materiale (bluzy, koszulki, czapki itp.)

  • Hafty na zamówienie

    W sklepie internetowym Martyna-firany.pl wykonujemy hafty na indywidualne zamówienie klienta. Sami przygotowujemy projekt haftu. Haft wykonujemy na powierzonym materiale ( bluzy , koszulki czapki itp.)

  • Ręczniki z haftem

    Ręcznik z haftem to wspaniały pomysł na prezent. Idealny na ślub, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny, Dzień Babci, Dziadka Matki, Kobiet czy Dzień Nauczyciela. Na ręczniku, ręcznikach wykonamy indywidualny haft np. z imieniem. Ręczniki zakupione w naszym sklepie internetowym Martyna-firany.pl charateryzują się wysoką jakością, są w 100% wykonane z bawełny, bardzo dobrze chłoną wodę i są miłe w dotyku.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów