Dostawa

  1. Sklep realizuje przesyłki za pobraniem
  2. Towar szyty na zamówienie nie podlega zwrotowi, w przypadku braku odbioru przesyłki nadal pozostaje obowiązek zapłaty za towar.
  3. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  4. Aktualny cennik dostaw:

Przesyłka pobraniowa - 19

Przesyłka kurierska - 17

Przesyłka zagraniczka - cena ustalana indywidualnie

Dostawa zamówionych towarów odbywa się na terytorium całej Europy

Zwrotom nie podlegają firany i zasłony szyte na wymiar klienta, inny niż dostępny w ofercie, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta. Zwrotom nie podlegają również firany uszyte na prośbę klienta z innego materiału niż podany w ofercie lub w innym kolorze niż podany w ofercie wyprodukowane według specyfikacji konsumenta. Zwrotom nie podlegają firany skracane, uszyte na inne rozmiary. Zwrotom nie podlegają firany uszyte w lustrzanym odbiciu, uszyte na życzenie klienta na innej taśmie niż w ofercie.

Jeżeli przesyłka nie zostanie odebrana przez Klienta pomimo dwóch bezskutecznych prób doręczenia, przyjmuje się, że umowa sprzedaży uległa rozwiązaniu za zgodą obu stron. W takiej sytuacji nastąpi zwrot płatności za towar znajdujący się w zamówieniu nieodebranej przesyłki. Osoba zamawiająca ponosi koszty wysyłki oraz zwrotu towaru nieodebranego. Jeśli w dalszym ciągu. Klient będzie zainteresowany zamówieniem, konieczne będzie ponowne złożenie zamówienia za pośrednictwem strony. Sklep martyna-firany.pl zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamawiający nie odebrał wcześniejszej przesyłki.

UWAGA !! W przypadku nie odebrania przez Klienta przesyłki, ponosi on koszty wynikłe z wysyłki oraz zwrotu paczki.