Kim Jesteśmy?


Jesteśmy firmą, która powstała w 2010 roku i swoją siedzibę ma w Brzozowie - jest to niewielka wieś pod Chełmnem w województwie Kujawsko-Pomorskim.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości firany, zasłony metrażowe i gotowe aranżacje. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają zazdrostki, obrusy i bieżniki, a także pościel.

Razem z nami mogą Państwo dobrać odpowiednie firany oraz zasłony do salonów, pokojów dziecięcych, sypialni oraz kuchni. Oferujemy również różnorodne dodatki do firan: spinki, klamry, taśmy marszczące, lamówki, koronki z gipiury.

Firany, zasłony oraz zazdrostki szyjemy sami, a więc zapewniamy Państwu gwarancję, że każdy z tych produktów jest wyjątkowy, indywidualny oraz starannie wykonany. Każda dekoracja, która wychodzi spod naszej igły jest podpisana moim własnym nazwiskiem! Dzięki tej czynności nasze wyroby nawet po latach nie są anonimowe. Często zdarza się, że Klienci do nas wracają. Wysoka jakość obsługi zapewnia szybkie, miłe i bezpieczne zakupy.

Wygodne formy płatności oraz szereg możliwości wysyłek wpływa na komfort i wygodę Klienta. Dla stałych naszych odbiorców mamy kupony rabatowe. Nasze doświadczenie sprawia, że służymy fachowym doradztwem. Pomożemy dobrać odpowiednie produkty do wymagań Klienta. Nasza baza wzorów i kolorów jest stale uzupełniana.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do dołączenia grona zadowolonych Klientów!.

Serdecznie zapraszamy!

Znajdź nas w Brzozowie!

Martyna-firany
Zbigniew Włoczewski
ul.Sportowa 5
86-200 Brzozowo
NIP 8751194486
REGON 5200559302
Tel. +48 609 441 261